Migracja z Kaspersky Anti-Virus do Kaspersky Internet Security

Na twoim komputerze zawsze zainstalowany był Kaspersky Anti-Virus i ta podstawowa ochrona przed zagrożeniami w zupełności ci wystarczała. Jednak ostatnio coraz częściej korzystasz z bankowości internetowej i robisz zakupy w

Na twoim komputerze zawsze zainstalowany był Kaspersky Anti-Virus i ta podstawowa ochrona przed zagrożeniami w zupełności ci wystarczała. Jednak ostatnio coraz częściej korzystasz z bankowości internetowej i robisz zakupy w sklepach internetowych, a może twoje dzieci są teraz starsze i spędzają dużo więcej czasu surfując po internecie, klikając losowe linki bez żadnego nadzoru. Podstawowa ochrona to już za mało, prawda? Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie migracja do Kaspersky Internet Security. Program ten zapewnia doskonałą ochronę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami internetowymi, bezpieczeństwo twoich dzieci i twoich pieniędzy.

27

Migrację do programu Kaspersky Internet Security 2014 można również przeprowadzić bez konieczności dezinstalacji Kaspersky Anti-Virus 2014:

1. Otwórz Kaspersky Anti-Virus 2014 i kliknij przycisk ze strzałką w górę w prawej części okna.
2. Kliknij przycisk Zwiększ bezpieczeństwo.

02

03

3. Z poziomu okna Zwiększ bezpieczeństwo możesz:

  • Kliknąć odnośnik Kup kod aktywacyjny otworzyć stronę naszego sklepu internetowego i zakupić kod aktywacyjny dla Kaspersky Internet Security.
  • Kliknąć odnośnik Wprowadź kod aktywacyjny – jeżeli już posiadasz komercyjny kod aktywacyjny do Kaspersky Internet Security – by otworzyć okno umożliwiające aktywację. Po wybraniu tej opcji wprowadź kod aktywacyjny (ma on format 00000-00000-00000-00000) i kliknij Aktywuj. Pamiętaj, że podczas migracji kod aktywacyjny do Kaspersky Anti-Virus 2014  nie zadziała.
  • Kliknąć przycisk Wersja testowa, by zainstalować i korzystać z Kaspersky Internet Security 2014 bezpłatnie przez 30 dni.

4. W trakcie instalacji zarówno wersji komercyjnej jak i testowej, zaczekaj aż kod aktywacyjny zostanie zweryfikowany. Przeczytaj informację znajdującą się w oknie kreatora migracji i kliknij Kontynuuj.

05

06

5. Poczekaj na sprawdzenie wszystkich wymaganych parametrów. Aby ponownie uruchomić aplikację, kliknij Zakończ. Jeżeli w głównym oknie programu widzisz Kaspersky Internet Security 2014, migracja przebiegła prawidłowo.

Uwaga: Podczas migracji, pozostały okres ważności kodu do Kaspersky Anti-Virus 2014 nie zostanie dodany do okresu ważności kodu aktywacyjnego do Kaspersky Internet Security 2014. Kodu aktywacyjnego do Kaspersky Anti-Virus 2014 można użyć do ochrony innego komputera, aby wykorzystać jego pozostały okres ważności.

Kto szyfruje, a kto nie?

Porządne szyfrowanie zapewnia bezpieczną i prywatną komunikację – oczywiście o ile przy tym szyfrowaniu ktoś wcześniej nie majstrował. Zatem firmy, które korzystają z wydajnego szyfrowania powinny kojarzyć się z poufnością

Porady