Firma Kaspersky otrzymała trzeci rok z rzędu wyróżnienie Wybór Klientów

Firma Kaspersky otrzymała trzeci rok z rzędu wyróżnienie w plebiscycie Gartnera w zakresie platform ochrony punktów końcowych.

Firma Kaspersky została wyróżniona podczas tegorocznego plebiscytu Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii „platformy ochrony punktów końcowych”. To już trzeci rok z rzędu!

Lubię się wyścigi. W świecie samochodów, w którym zespoły inżynierów i pilotów bezlitośnie rywalizują ze sobą, jednorazowa wygrana niczego nie dowodzi. Wygranie dwa razy z rzędu jest często tłumaczone szczęściem i zbiegiem okoliczności. Jednak wygrana trzeci raz oznacza, że zespół opanował daną sztukę i zasłużył na miano najlepszego.

Dlatego z dumą mogę poinformować, że zespół Kaspersky trzeci rok z rzędu otrzymał wyróżnienie 2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii platform ochrony punktów końcowych.

Przyznanie tytułu odzwierciedla opinie naszych Klientów. A mówią oni o nas między innymi tak:

  • „Używamy rozwiązań firmy Kaspersky od 2015 roku. To nie tylko oprogramowanie antywirusowe. To pakiet narzędzi zabezpieczających, który upraszcza zarządzanie ochroną na stacjach roboczych i serwerach” — specjalista ds. technologii informacyjnych, branża edukacyjna.
  • „Kaspersky Endpoint Security for Business zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami. Antywirus rozpoznaje zagrożenia, zapewnia przed nimi ochronę oraz usuwa te, która czają się w internecie, dyskach HDD czy urządzeniach przenośnych. Ponadto firma dostaje agenta (darmowy, w postaci dodatku), który gromadzi informacje o komputerach, aplikacjach oraz inne ciekawe statystyki” — specjalista ds. technologii informacyjnych, sektor służby zdrowia.
  • „Ogólna ocena stanowi narzędzie komunikacji z kierownictwem najwyższego szczebla, które przyczyniło się do zwiększenia wartości inicjatyw związanych z bezpieczeństwem informacji w organizacji. Szczegółowe raporty na temat luk pomagają w zrozumieniu problemu oraz opracowaniu rozwiązania. Zdecydowanie jest to narzędzie, które musi mieć każda organizacja ceniąca poczucie bezpieczeństwa swoich informacji w internecie” — starszy menedżer z działu bezpieczeństwa informacji, branża finansowa.

Chciałbym wyrazić szczerą wdzięczność naszym Klientom, którzy znaleźli minutę w swoim napiętym kalendarzu biznesowym i napisali te opinie; mamy ich niemal dwa tysiące. Oczywiście część z nich zawierała krytyczne uwagi, za które również jesteśmy wdzięczni. Wszystkie opinie są dostępne tutaj, a każda osoba może dopisać swoją. Wszystkie dokładnie analizujemy oraz pracujemy nad ulepszeniem naszych produktów i usługi.

Oczywiście chciałbym również pogratulować zespołowi — zarówno osobom z działu technicznego, jak i innych; badaczom i programistom, pomocy technicznej, sprzedaży, sprzedaży, marketingu, komunikacji — każdemu!

Tak trzymać!

Wyróżnienie GARTNER PEER INSIGHTS CUSTOMERS’ CHOICE to znak handlowy i usługowy firmy Gartner, Inc., i/lub jej podmiotów stowarzyszonych, i jest tu wykorzystywany za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone. Gartner Peer Insights Customers’ Choice obejmuje obiektywne opinie zawarte w recenzjach indywidualnych użytkowników końcowych, oceny oraz dane wykorzystane zgodnie z udokumentowaną metodologią; nie stanowią one opinii ani poparcia firmy Gartner lub jej podmiotów zależnych.             

Porady